TRY  
Türkçe  

Kiralama Koşulları

ARABACI RENT A CAR da ARAÇ KİRALAMA SÜRESİ

Dalaman rent a car Firmamızda En kısa Araç kiralama süresi 24 saattir. AraçTeslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 3/1'i alınır. Toplam 2 saati aşan gecikmelerde tam gün ücreti alınır.

UZUN SÜRELİ ARAÇ KİRALAMALARI

Uzun süreli araç kiralama için en az kiralama süresimiz 30 gün ve daha üzeridir.. Arabacı rent a car Dalaman firmamızı arayarak Özel fiyat teklifleri alabilirsiniz. Sizlere Dalaman da en iyi Dalaman rent a car fiyatları vereceğimizden emin olabilirsiniz.Dalaman Araç Kiralama fiyatları ve koşullarına ilişkin bilgi için +90 543 301 0 301 numaramızdan Bizleri arayabilirsiniz.

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

Arabacı Rent a Car Dalaman 365 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren Dalaman Arabacı Araç Kiralama dilediğiniz gün ve saatte aracınızı teslim alabilirsiniz. Dalaman Havalimanına gelen misafirlerimize araçları Dalaman havalimanı iç veya dış hatlar terminalinde zamanda ve en kısa sürede ücretsiz olarak teslim edilir.

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

Dalamanda Araba Kiralama yapabilmeniz için En az  22 yaşını dolmurmuş olma ve 2 yıllık sürücü belgesine sahip olma mecburiyeti vardır.

İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur tüm sorumluluk araç kiralayanın olur.

ARABACI RENT A CAR DALAMAN DA FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

Dalaman araba. kiralama fiyatlarımıza araçların sınırsız kilometre kullanım hakkı, araç bakım giderleri , teslimat ve kasko dahildir. Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV)fiyatlara dahil değildir.

DALAMAN ARABA KİRALAMA FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

TRAFİK CEZALARI

Türkiyedeki trafik yasaları otoyollarda en çok 120 km, şehirlerarası yollarda 90km,ve şehiriçlerinde ise 50km hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Dalaman Arabacı Kiralama ya ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.arabacirentacar.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -